ایمنی جوشکاری و برشکاری

ایمنی جوشکاری و برشکاری


سلام به شما دوست عزیز که در حال مشاهده این صفحه هستید. من مسعود محمودی مدرس و تهیه کننده این آموزش که تحت عنوان آموزش انلاین ایمنی جوشکاری و برشکاری در وبسایت قرار گرفته است. از این روز در این دوره آموزشی با شما همراه هستم تا یادگیری قدم به قدم فرایندهای جوشکاری و مخاطرات هر یک و امداد و نجات در سوانح مربوط به عملیات جوشکاری و برشکاری توضیح داده ام و همچنین در پایان ارزیابی ریسک و همچنین جوشکاری زیر آب را هم به اموزش اضافه کرده ام تا شما  بصورت جامع مطالب را آموخته باشید.

  😉    😉     😉

يكی از مسائل مهی كه جوشكار و به ويژه مسولين يك كارگاه بايد به آن توجه داشته باشند رعايت نكات ايمنی در جوشکاری است. چون عدم رعايت نكات ايمنی در جوشکاری باعث بروز حوادث ناگوار می‌شود كه نه تنها باعث خسارت مالی بلكه خسارت جانی و عواقب تاسف باری خواهد داشت.
 
ویدئو که در زیر مشاهده می کنید جلسه اول از این دوره می باشد که ارزش آن ۱۳۰ هزار تومان می باشد ولی به مدت محدودی آن را بصورت رایگان برای شما در وبسایت قرار داده ایم. شما می توانید هم اکنون بر روی تصویر زیر کلیک کنید و وارد صفحه دوره شوید و ثبت نام خود را انجام دهید، یکی از مزایای آموزش آنلاین وبسیات مرکز آموزش HSE جنوب کشور این است که شما یکبار که ثبت نام خود را در یک دوره انجام دهید تا مادام العمر این دوره و ویدئو برای شما قابل رویت می باشد .

 

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *