خط مشی مرکز آموزش HSE جنوب کشور

قدمهایت را مطمئن بردار...

اویل کار با توجه به شناخت کم نسبت به HSE کار کمی سخت به نظر میرسد ولی با همتی که بود کار رو بردیم جلو و سعی شد از همان ابتدا برند مرکز آموزش HSE جنوب کشور را بر اساس رسالتی که برای آن انتخاب کرده بودیم پیش ببریم. پستی و بلندی زیادی در مسیر بود که همگی را با همتی که بود پشت سر گذاشتیم و امروز در بهار 8 سالگی مرکز افتخار این را داریم که به بیش از 123 هزار نفر ساعت اموزش سازمانی و آزاد موفق برگزار کرده ایم و در اندیشه بهبود این فرایند هستیم.

در حال حاضر بیش از 15 نفر در مرکز اموزش HSE جنوب کشور مشغول به فعالیت هستند و با تشکیل کمیته های فنی پیگیر بهبود فرایند و گسترش خدمات مرکز به سرتاسر  کشور در آینده ای نه چندان دور به سرتاسر دنیا هستیم. این مهم دور از ذهن نیست مگر با تلاش متخصصین این مرز و بوم.

15 استاد مجرب
3750 فارغ التحصیل
8 سال سابقه
200+ دوره آموزشی موفق

تیم اجرایی و فنی مرکز

مجید عزیزی

كارشناسي مهندسی بهداشت محيط دوره ISO 14001 / كارشناسي ارشد مهندسي محيط زيست / عنوان پایان نامه کارشناسی ارشد: بررسی حذف فلزات سنگین از فاضلاب پتروشیمی با استفاده از بیوجاذب کهور (Prosopis Juliflora) / جانشین مدیر HSE و رئیس محيط زيست پتروشیمی مهر / مدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی سازمان منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس – گروه آموزشی HSE کارشناس رسمی دادگستری رشته مهندسی محیط زیست