ظرفیت دهمین دوره افسر HSE تکمیل شد.

افسر HSE

سلام به تهیت به شما عزیزان و سروران گرامی 

ضمن تبریک سال نو به یکایک شما عزیزان و آرزوی شادی و خوشبختی برای شما اولین گزارش از دهمین دوره افسر HSE را خدمتتان ارائه خواهیم داد. 

همانگونه که مستحضر هستید مرکز آموزش HSE جنوب کشور یکی از مراکز تخصصی در ارائه خدمات مشاوره ای  آموزشی در حوزه HSE در کشور محسوب می شود و این مرکز در سال ۱۳۹۶ تصمیم به آموزش ۵۰ افسر HSE داشته است که اولین دوره در سال ۹۶ و دهمین دوره در رزومه مرکز با ظرفیتی معادل ۱۵ نفر در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۶ در شیراز برگزار می گردد.

دوره افسر HSE جز یکی از دوره هایی می باشد که مرکز آموزش HSE جنوب کشور سعی بر آن داشته است تا با تلفیق علم و عمل  دوره ای کاربردی را برای دانشجویان طراحی و عزیزانی که در این دوره شرکت می نمایند در پایان با دانشی کاربردی از کلاس خارج شوند، همانگونه که مستحضر هستید نظرات دانشجویان دوره های قبلی بیانگر این کیفیت و کاربردی بودن مطالب می باشد.

به جهت توسعه و بالا بردن کیفیت دوره های آموزشی مرکز ، در هر دوره با نظر سنجی از دانشجویان دوره و ترتیب اثر دادن این نظرات سعی در بهبود و بالا بردن کیفیت دوره ها می نماید از این رو این دوره با دوره قبلی مزیتی ها زیر را دارا می باشد:

  • افزودن چند تجهیز به تجهیزات آموزشی که در صنایع  پر مصرف می باشند.
  • برپایی یک مانور آتش نشانی و آموزش نحوه اطفاء حریق 
  •  ارائه اطلاعات کامل دوره شامل جزوات، فیلم های آموزشی و استانداردها بر روی یک DVD به تمام دانشجویان 

از همین جا به یکایک شما سروران عزیز این قول را می دهیم که در تیرماه ۱۳۹۶ یازدهمین دوره از سلسه دوره های افسر HSE را برگزار نماییم. (تاریخ احتمالی: ۶ الی ۹ تیرماه ۱۳۹۶ می باشد) 


جهت رزرو و ثبت نام در دوره بعدی و قرار گرفتن در بین ۳۵ نفر باقیمانده از لیست افسران HSE مرکز می توانید هم اکنون با شماره گیری ۰۷۱۳۲۳۰۱۸۶۷ و دریافت مشاوره رایگان و در صورت تمایل اقدام به رزرو و ثبت نام در دوره نمایید.

 

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *