پکیج HSE ویژه روز مهندس

ENGINEERING-1

۵ اسفندماه روز دانشجو  


۵ اسفندماه روز مهندسی روز بزرگداشت خواجه نصیرالدین طوسی به همه ی مهندسین و همچنین دانشجویان رشته های مهندسی ایران زمین تبریک و تهنیت باد . 

روز مهندس:

در قدیم مهندس به شخصی اطلاق می شده که به علم هندسه آگاهی می داشت. روزپنجم اسفند در تقویم‌ها روز بزرگداشت دانشمند بزرگ ایرانی “خواجه نصرالدین طوسی ” و “روز مهندس” اعلام شده است.
هفتصد و پنجاه و چهارسال از درگذشت دانشمند بزرگ ایرانی خواجه نصرالدین طوسی می‌گذرد اما هنوز هم دستاوردهای علمی و آراء این دانشمند ایرانی محل رجوع است. خواجه نصرالدین طوسی از بزرگترین فلاسفه و ریاضی‌دانان و دانشمندان ایرانی است که پس از بزرگانی مانند “فارابی”، “ابوریحان بیرونی”، “ابوعلی سینا” و “رازی ” ظهور کرد و اگر امروز روز بزرگداشت اورا روز مهندس گرفته‌اند.


به پاس فرار رسیدن این روز مرکز آموزش HSE جنوب کشور هدیه خود را به هموطنان عزمان ارائه می دهد. 

۱٫۹۰۰٫۰۰۰ ریال هدیه به عزیزانی که تمایل به تهیه پکیج HSE ویژه روز مهندس را دارند تعلق میگیرد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر ادامه متن را مطالعه نمایید.


How-to-value-a-startup-p.-1

ارزش این پکیج چقدر می باشد ؟

ارزش واقعی این پکیج با توجه به قیمت دوره ها معادل ۳۴۰ هزار تومان می باشد که مرکز آموزش HSE جنوب کشور با توجه به نزدیکی به روز مهندس مبلغ ۱۹۰ هزار تومان (۵۶درصدتخفیف) را بعنوان هدیه به متقاضیان خرید این پکیج تقدیم می کند.


برای خرید این پکیج چقدر سرمایه گذاری باید انجام دهیم ؟

با توجه به ارزش واقعی پکیج و مبلغ هدیه ای که مرکز به شما تقدیم می کند شما فقط مبلغ ۱۵۰ هزار تومان بابت این پکیج پرداخت می کنید.


whatis

پکیج ویژه روز مهندس چیست؟

این پکیج آموزشی شامل دوره های آموزشی مرتبط با HSE  که در پایین صفحه لیست آنها را  برای شما قرار داده ایم می باشد. شما می توانید از بین لیست دوره های موجود ۲ دوره را انتخاب نمایید و بصورت مجازی آموزش خود را ببینید. در صورتی که دوره مد نظر شما در بین لیست زیر نباشد شما می توانید قبل از ثبت نام درخواست خود را با مرکز در میان بگذارید تا پس از بررسی به شما اعلام گردد که آیا می توانید این دوره را در این پکیج داشته باشید یا خیر؟

twitter_card-bb187bf2653444feffa3544109a77a6b

۰۹۱۷۲۰۱۶۰۰۴

۰۷۱-۳۲۳۰۱۸۶۷


آموزش مجازی چیست؟

مرکز آموزش HSE جنوب کشور با هدف ترویج و توسعه خدمات آموزشی و بالا بردن سطح آموزش هموطنان عزیزمان در زمینه HSE اقدام به راه اندازی آموزش مجازی نموده است تا هموطنان عزیزمان در هر جای ایران که دسترسی به حضور در این دوره های آموزشی را نداشته یا بدلیل مشغله کاری قادر به حضور در دوره های حضوری مرکز نیستند بتوانند از آموزش مجازی بهره مند شوند.

elearn-logo-sm

در سیستم اموزش مجازی بعد از ثبت نام کاربر در دوره ها ، برای وی فایل های آموزشی که شامل ۲  دوره انتخاب شما می باشد به ادرس ایمیل  شما ارسال میگردد و شما پس از دریافت فایل جزوات خود اقدام به مطالعه می نمایید (همچنین در این زمان برای رفع اشکال و سوالات احتمالی شما کارشناسان آموزش ما آماده به پاسخگویی خواهند بود) و بعد از مطالعه جزوه اعلام آمادگی خود را برای آزمون دوره به ما اطلاع میدهید و بعد از آن ظرف مدت ۲۴ ساعت لینک آزمون انلاین برای شما ارسال می شود و پس از قبولی در آزمون، مرکز اقدام به صدور گواهینامه شما می نماید و حداکثر ظرف مدت ۷ الی ۱۰ روز کاری مدرک دوره به همراه جزوه چاپی دوره های انتخابی تان را به آدرس پستی شما ارسال می نماید.

مرحله اول: ارسال فایل الکترونیک جزوات برای شما 

inbox-mail-png-image-100311


مرحله دوم: شرکت در آزمون آنلاین دوره

On-line-Examination-System


مرحله سوم: صدور گواهینامه آموزشی 

IT-Certification-Training


مرحله چهارم: ارسال جزوه چاپی به همراه گواهینامه آموزشی دوره های انتخابی  به آدرس شما 

Elementary Mail


برای این پکیج یک گواهینامه صادر می شود یا دو  گواهینامه ؟

باید به اطلاع برسانم که شما در این پکیج بصورت مجزا برای هر دوره که انتخاب کرده اید گواهینامه جداگانه دریافت می نمایید. پس شما پس از ثبت نام این پکیج ۲ جزوه مجزا به همراه ۲ گواهینامه جداگانه دریافت خواهید کرد.

دیدگاه ها


 1. avatar mahdiiii گفت:

  دوره تربيت افسر Hse شامل اين پيج ميشود
  واينكه ايا اين گواهينامه كه از اين پيج دريافت ميكنيم با گواهينامه حضوري يكي هست يا متفاوت مي باشد

  1. avatar مسعود محمودی گفت:

   عرض ادب خدمت شما
   دوره تربیت افسر HSE جزء دوره های حضوری مرکز می باشد و در لیست دوره های مجازی در حال حاضر قرار نمی گیرد.

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *