دوره افسر HSE

دوره تربیت افسر HSE

دوره  افسر HSE

با محوریت صنعت نفت، گاز و پتروشیمی


 

 

دوره جامع تربیت افسر HSE:


بیش از ۸۰ درصد افرادی که در دوره تربیت افسر HSE شرکت می کنند همگی به امید ورود به بازار کارHSE در این دوره شرکت می کنند و این مسئله برای ما مجموعه مرکز آموزش HSE جنوب کشور حائز اهمیت است. از همین رو تلاش بر این داشته ایم تا با تدوین سرفصل های کاربردی و مورد نیاز متناسب با بازار کار، شما را از باب بار اطلاعاتی و دانش کاربردی در حوزه HSE تقویت نماییم تا بتوانید در مصاحبه های قبل از استخدام با موفقیت به سوالات با اقتدار و اعتماد به نفس بالا پاسخ دهید.

از همین رو وقتی با دانشجویان دوره های گذشته تربیت افسر HSE ارتباط برقرار می نماییم و از وضعیت آنها مطلع می شویم متوجه این موضوع می شویم که توانسته اند در مصاحبه های شغلی خود با موفقیت و سربلندی بیرون بیایند و این امر هم باعث خرسندی و خوشحال  تیم مرکز آموزش HSE جنوب کشور می شود.

 

 

تفاوت دوره افسر HSE با کارشناس HSE چیست >؟


اگر در آگهی های استخدام توجه کرده باشید با این جملات بسیار مواجه شده اید.

به یک افسر HSE جهت یک پروژه …… نمیازمندیم.

به یک کارشناس HSE جهت یک پروژه ….. نیازمندیم .

تفاوت این دو دوره را در این دو آگهی استخدامی مشاهده می کنید که حتی در آگهی های استخدام جایگاه های شغلی مشخص شده است، پس افسر HSE و کارشناس HSE هر کدام یک جایگاه شغلی متفاوت هستند. پس شما برای این جایگاه ها در حال آماده شدن هستید.

 

 

در دوره  افسر HSE چه مطالبی می آموزیم؟؟؟


شما بعنوان یک افسر HSE باید در خصوص خطرات محیط کار، و فعالیت های پرریسک اطلاعاتی باید داشته باشید تا بتوانید بعنوان یک افسر HSE در محیط کار خود بتوانید مدیریت داشته باشید.

اطلاعات تکمیلی تر از مباحث این دوره را در پایین همین صفحه بصورت کامل می توانید مشاهده نمایید.

 

 

 

 اطلاعات عمومی دوره تربیت افسر HSE :


        

 

 

 

 


 


طرح تضمین یادگیری بی قید و شرط چیست ؟

در این طرح ما این تلاش را داریم تا با ارائه خدمات مادام العمر به دانشجویان خود این تضمین را بدهیم که هر وقت خواستند می توانند در دوره آموزشی که قبلا ثبت نام نموده اند بدون پرداخت هیچ هزینه ای شرکت نمایند و مطالب دوره برای آنها بازآموزی شود.

دیدگاه ها


  1. avatar رضا پورشهنه گفت:

    با عرض سلام دوره خوبی بود مطالبی که عرضه شد کاربردی بود فکر نمیکردم که مطالب در این سطح ارائه بشود سپاس از جناب مهندس محمودی

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *