دوره ايمني كاردر ارتفاع و داربست بندي

logo

دوره مجازي ايمني كار در ارتفاع و داربست بندي


سقوط تنها دلیل آسیب دیدگی جدی و مرگ و میر در فعالیت های صنعتی در تمام دنیاست . یادگیری کار در ارتفاعات و یا تکنیک های نجات نیازمند آموزش خاص و تمرینات می باشد. دستور العمل کار در ارتفاعات باید قوانین و مقررات مربوط به آن کشور را دنبال کند و در نتیجه کاربران باید نحوه استفاده این وسایل را در محیط های مختلف آموزش ببینند.در این دوره آموزشی سعی شده است کلیه مواردی که در بحث ایمنی کار در ارتفاع و داربست بندی  باید مورد توجه قرار گیرد به دانشپذیران عزیز آموزش داده شود.

امروزه در صنایع مختلف برای نیل به اهداف و پیشبرد کارها، بیش از پیش نیاز به کار در ارتفاع وجود دارد. کار در ارتفاع دارای خطرات بسیار زیادی از جمله سقوط افراد و ابزار کار می باشد که باید با تجهیزات مناسب و رعایت نکات ایمنی مربوطه از آن جلوگیری نمود. داربست بندی از جمله راههایی است که افراد برای انجام کار در ارتفاع از آن استفاده می نمایند. بنابراین آگاهی از موارد ایمنی در داربست بندی و کار در ارتفاع بسیار پراهمیت می باشد.

در این دوره آموزشی سعی بر این شده تا با استفاده از تصویر و اشکال با کییت مطالب و قوانین را به شما اموزش دهیم. این پکیج اموزشی شامل یک جزوه چاپی بصورت رنگی + یک عدد DVD آموزشی که فایل قوانین و فیلم های آموزشی جهت درک بهتر شما عزیزان بر روی آن درج شده است می باشد.

 

mom-working-height-v2

 

دیدگاه ها


  1. avatar amir sahebhonar گفت:

    با سلام : لطفا” جنانچه امکان دارد نمونه گواهینامه ای را که صادر می گردد جهت رویت به ايميل اينجانب ارسال فرمایید
    sahebhonar.a2014@yahoo.com

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *