پکیچ HSE ویژه روز ایمنی و آتشنشانی

پکیج ویژه روز ایمنی و آتش نشانی  چیست؟

این پکیج آموزشی شامل دوره های آموزشی مرتبط با HSE  که در پایین صفحه لیست آنها را  برای شما قرار داده ایم می باشد. شما می توانید از بین لیست دوره های موجود ۴ دوره را انتخاب نمایید و بصورت مجازی آموزش خود را ببینید. در صورتی که دوره مد نظر شما در بین لیست زیر نباشد شما می توانید قبل از ثبت نام درخواست خود را با مرکز در میان بگذارید تا پس از بررسی به شما اعلام گردد که آیا می توانید این دوره را در این پکیج داشته باشید.

twitter_card-bb187bf2653444feffa3544109a77a6b

۰۹۱۷۲۰۱۶۰۰۴

۰۷۱-۳۲۳۰۱۸۶۷


آموزش مجازی چیست؟

مرکز آموزش HSE جنوب کشور با هدف ترویج و توسعه خدمات آموزشی و بالا بردن سطح آموزش هموطنان عزیزمان در زمینه HSE اقدام به راه اندازی آموزش مجازی نموده است تا هموطنان عزیزمان در هر جای ایران که دسترسی به حضور در این دوره های آموزشی را نداشته یا بدلیل مشغله کاری قادر به حضور در دوره های حضوری مرکز نیستند بتوانند از آموزش مجازی بهره مند شوند.

elearn-logo-sm

در سیستم اموزش مجازی بعد از ثبت نام کاربر در دوره ها ، برای وی فایل های آموزشی که شامل ۴  دوره انتخاب شما می باشد به ادرس ایمیل  شما ارسال میگردد و شما پس از دریافت فایل جزوات خود اقدام به مطالعه می نمایید (همچنین در این زمان برای رفع اشکال و سوالات احتمالی شما کارشناسان آموزش ما آماده به پاسخگویی خواهند بود) و بعد از مطالعه جزوه اعلام آمادگی خود را برای آزمون دوره به ما اطلاع میدهید و بعد از آن ظرف مدت ۲۴ ساعت لینک آزمون انلاین برای شما ارسال می شود و پس از قبولی در آزمون، مرکز اقدام به صدور گواهینامه شما می نماید و حداکثر ظرف مدت ۷ الی ۱۰ روز کاری مدرک دوره به همراه DVD دوره های انتخابی تان را به آدرس پستی شما ارسال می نماید.

مرحله اول: ارسال فایل الکترونیک جزوات برای شما 

inbox-mail-png-image-100311


مرحله دوم: شرکت در آزمون آنلاین دوره

On-line-Examination-System


مرحله سوم: صدور گواهینامه آموزشی 

IT-Certification-Training


مرحله چهارم: ارسال  گواهینامه آموزشی دوره های انتخابی  به آدرس شما 

Elementary Mail


برای این پکیج یک گواهینامه صادر می شود یا ۴ گواهینامه ؟

باید به اطلاع برسانم که شما در این پکیج بصورت مجزا برای هر دوره که انتخاب کرده اید گواهینامه جداگانه دریافت می نمایید. پس شما پس از ثبت نام این پکیج ۴   گواهینامه جداگانه دریافت خواهید کرد.

 

دیدگاه ها


  1. avatar محسن گفت:

    سلام ..آیا مدرک دانشگاهی خواسی پیش نیاز این دوره ها مورد نیاز است ؟
    ۲- من هیچ دوره ای را نگذرانده ام …ترتیب گزراندن دوره ها و اهمیت آنها را اعلام بفرمایید …
    ۳-آیا دوره مجازی همانند دوره حضوری سطح یادگیری بالایی دارد ….؟

دیدگاه خود را ثبت کنید


نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *