modiranefars@gmail.com
×

تماس با ما

جذب مدرس

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

زمینه های فعالیت  + شرایط همکاری با ما 


تیم جوان و رو به رشد  مرکز آموزش HSE جنوب کشور  مشتاقانه منتظر نیروهای توانمند و با انگیزه جدیدی است که قصد دارند در زمینه تولید و اجرای آموزش نوین آنلاین و بهبود محتوای تخصصی و کاربردی فارسی کار کنند و علاقمند به تدریس در دوره های حضوری هستند.

زمینه های مورد فعالیت مرکز:

1- دروس عمومی و تخصصی ایمنی – ایمنی فرایند –  ارزیابی ریسک – تحلیل حادثه و…

2- دروس عمومی و تخصصی بهداشت شغلی و محیط

3- دروس عمومی و تخصصی محیط زیست ( ISO 140001 – ارزیابی عوامل زیان اور محیط زیست EIA – آلاینده ها – پسماند و پساب صنعتی و …. )

4- نرم افزارهای مرتبط با HSE

5- مباحث مدیریتی (مدیریت منابع انسانی – مدیریت منابع مالی  – مدیریت احساسات – مدیریت زمان و….)

6- دوره های تخصصی تربیت مشاور و ممیز سیستم های مدیریت ( ISO 9001 –  ISO 14001 –  ISO 45001 – HSE-MS و… )

شرایط عمومی مورد قبول ما برای جذب مدرس:

 • نظم شخص در زمان و ارائه محتوا
 • خلاق
 • مشتاق به یادگیری
 • به روز و آبدیت با استاتداردهای روز

بی‌صبرانه مشتاق و منتظر شما دوست عزیز هستیم که با همراهی شما با ما تغییری ماندگار و ارزشمندی را در دنیای پیرامون خود ایجاد نماییم، چرا که سرزمین ما بیش از پیش نیازمند چنین تغییراتی هست که تنها با حضور شما امکان‎پذیر خواهد بود.

[/vc_column_text][vc_toggle title=”همکاری با ما” style=”simple” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1551729129534{background-color: #d6d6d6 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;border-radius: 15px !important;}”]

درصد همکاری با مرکز HSE جنوب چگونه است ؟

مرکز HSE جنوب کشور  تنها بستر عرضهٔ محتوا است و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کند. ما برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهیم کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهیم داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در مرکز HSE جنوب قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد.

محتوای من چقدر می ارزد؟

ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما مرکز HSE جنوب  بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”فایل های مورد نیاز” style=”round_outline” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1547017905898{background-color: #d6d6d6 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;border-radius: 15px !important;}”]11-

2-[/vc_toggle][vc_toggle title=”استانداردهای تولید محتوا” style=”round_outline” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1547017924959{background-color: #d6d6d6 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;border-radius: 15px !important;}”]11-

2-[/vc_toggle][vc_toggle title=”قوانین تولید محتوا” style=”round_outline” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1551729574458{background-color: #d6d6d6 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;border-radius: 15px !important;}”]

قوانین تولید

 • در صورت مشاهده هرگونه تبلیغات در ویدیوی آموزشی (ویدیویی، صوتی، واترمارک، لوگو، کپشن و زیرنویس)، دوره جهت اصلاح به مدرس عودت داده خواهد شد. اگر تبلیغات موردنظر پس از بارگذاری دوره در سایت  محرز شود دوره تا زمان رفع مشکل، از دسترس عموم خارج خواهد شد.
 • مرکز  هیچ‌گونه تغییری در محتوای دوره مانند ویدیو، صدا و کیفیت نخواهد داد و فایل آموزشی داخل سایت بارگزاری می‌شود.
 • مرکز تنها اقدام به انتشار محتوایی می‌کند که به شکل کامل با قوانین مرکز  منطبق باشد.
 • هر دوره ‌‌آموزشی باید دارای ویدیوی «معرفی دوره» باشد، در غیر این صورت اولین ویدیو، به عنوان ویدیوی معرفی، به شکل رایگان در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت.
 • مسئولیت هرگونه رفع اشکال در تولید و محتوای دوره بر عهده مدرس است.
 • هر دوره آموزشی برای انتشار به فرم توضیحات نیاز دارد، که باید به شکل کامل و دقیق توسط مدرس تکمیل شود. عدم تکمیل هر یک از بخش‌های فرم باعث بازگشت دوره به مدرس جهت اصلاح خواهد شد. توضیحات مورد نیاز جهت تکمیل فرم، در داخل فرم نمونه به شکل کامل ارائه شده است.
 • فایل ارسالی شامل ویدیوها، فایل توضیحات دوره و فایل‌های پروژه (اگر وجود داشته باشد) است.
 • امکان به‌روزرسانی آموزش در مرکز برای تولیدکنندگان در نظر گرفته شده است. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که کاربرانی که از قبل در آن دوره ثبت نام کرده‌اند به آپدیت‌های شما دسترسی دارند و امکان فروش مجدد دوره وجود ندارد.
 • ما همواره بهترین تلاش خود را خواهیم کرد که در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخ کلیه درخواست‌ها را ارسال کنیم؛ اما به طور معمول، زمان پاسخگویی به هر درخواست، ۳ روز کاری است.

[/vc_toggle][vc_toggle title=”ثبت دوره آموزشی” style=”round_outline” css_animation=”none” css=”.vc_custom_1551729859422{background-color: #d6d6d6 !important;background-position: center !important;background-repeat: no-repeat !important;background-size: contain !important;border-radius: 15px !important;}”]جهت درخواست همکاری و ارسال پیشنهاد دوره خود می توانید از طریق زیر اقدام نمایید.

07132301867

09172016004

modiranefars@gmail.com[/vc_toggle][/vc_column][/vc_row]